Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Muzikuojančių šeimų festivalis “Gaidų pynė’2019” perklausa

2019 8 birželio @ 11:00 - 14:00

 

 

Birželio 8 d. (šeštadienį), 11 val., Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos salėje (V. Krėvės pr. 54, Kaunas) įvyks IV Respublikinio muzikuojančių šeimų festivalio-konkurso „Gaidų pynė’2019“ dalyvių koncertas-perklausa.

Kaip ir kasmet koncerte pasirodys muzikuojančios šeimos iš visos Lietuvos, ypatingą džiaugsmo ir kūrybingumo šaltinį atrandančios muzikuodamos su šeimos nariais.

Koncerte skambės įvairių žanrų ir stilių muzikos kūriniai – nuo lietuviškos, užsienio kompozitorių klasikos iki jau hitais tapusių populiarių melodijų

Ketvirtąjį kartą vykstantis Festivalis siekia skatinti muzikavimo šeimoje tradicijos atgimimą, ugdyti šeimos narių kūrybiškumą, puoselėti šeimos kultūrines tradicijas, stiprinti šeimos išskirtinės vertos asmens ir visuomenės gyvenime suvokimą. Festivalio renginiai vyksta ištisus metus – nuo pavasario iki vėlyvo rudens įvairiuose Lietuvos regionuose – mokyklose, koncertų salėse, dalyviai taip pat apsilanko senelių ar vaikų globos namuose. O baigiamasis koncertas – tradiciškai rugsėjo mėnesį Vilniuje, B. Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje.

Projektą „Muzikuojančių šeimų festivalis „Gaidų pynė“ įgyvendina Šv. Kazimiero ordinas drauge su partneriais. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Kultūros Taryba.

Maloniai kviečiame apsilankyti. Įėjimas nemokamas.

Atvykdami į šeimos šventę, drauge pasikvieskite ir savo šeimos narius, ypač vaikučius, ar draugus.

Nuoširdžiai Jūsų lauksime!

Informacija

Data:
2019 8 birželio
Laikas:
11:00 - 14:00

Vieta

Miko Petrausko muzikos mokykla
V. Krėvės pr. 54
Kaunas, 50401 Lietuva
+ Google žemėlapis