2024 24 liepos
Gaidų pynė '16Naujienos

Festivalis-konkursas “Gaidų pynė” kviečia pasidžiaugti muzikuojančiomis šeimomis

2016.05.26_GP_Siauliai_020

Pirmą kartą organizuojamo Respublikinio muzikuojančių šeimų festivalio-konkurso „Gaidų pynė“ baigiamasi koncertas žada būti įdomus ir uždegantis – savo pasirodymais žiūrovus džiugins muzikuojančios šeimos iš visos Lietuvos – Šiaulių, Jonavos, Klaipėdos, Šakių, Pandėlio, Kupiškio, Panevėžio, Kėdainių, Kazlų Rūdos, Kuršėnų, Viduklės, Utenos, Kauno, Vilniaus.

Rugsėjo 25 d. (sekmadienį) 11 val. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje įvyksiančio Festivalio baigiamojo koncerto programoje – dalyvių konkursiniai pasirodymai trijose kategorijose – akademinės, liaudies ir pramoginės muzikos, bei laureatų koncertas.

Pirmoji Muzikuojančių šeimų festivalio-konkurso „Gaidų pynė 2016“ renginių banga per visą Lietuvą nuvilnijo dar gegužės mėnesį. Tai – dalyvių perklausų etapas, kuris įvyko Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose ir Vilniuje. Perklausose pasirodė net 35 muzikuojančių šeimų ansambliai iš visos Lietuvos. Tuo metu autoritetinga komisija nusprendė, kad visi Festivalio atrankose dalyvaujantys ansambliai yra pasiruošę atsakingai ir verti pasirodyti baigiamajame Festivalio koncerte bei varžytis dėl laureato vardo. Tad ir dabar dalyviai pasirengę klausytojams suteikti daug džiaugsmo ir susižavėjimo kupinų akimirkų bei atlikti gražiausius savo repertuaro kūrinius. Klausytojams tai bus puiki galimybė išgirsti visas muzikuojančias šeimas drauge.

Festivalio pagrindinis tikslas – skatinti muzikavimo šeimoje tradicijos atgimimą, siekiant stiprinti šeimos ryšius, ugdyti šeimos narių kūrybiškumą, puoselėti šeimos kultūrines tradicijas.

Projektą „Muzikuojančių šeimų festivalis-konkursas „Gaidų pynė“ įgyvendina Šv. Kazimiero ordinas. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija ir Lietuvos Kultūros taryba.

Tad, maloniai kviečiame apsilankyti. Įėjimas nemokamas.

Atvykdami į smagią šeimos šventę, drauge pasikvieskite ir savo šeimos narius, ypač vaikučius, ar draugus.

Nuoširdžiai Jūsų lauksime!

kvietimas_2016-09-25

Parašykite komentarą